Opinie pacjentów

(z portalu www.znanylekarz.pl)

Katarzyna Z.

Do Pani Ewy trafiliśmy z polecenia innego rodzica, sami również bardzo polecamy. Konkretna, profesjonalna, życzliwa. Bardzo pomogła nam i naszemu dziecku. Dziękujemy i szczerze polecamy.

Adam

Pani Ewo nie wiem jak i komu mam dziekowac za to, ze spotkalem Pania na mojej kretej sciezce zycia, za to, ze pomaga mi ja Pani prostowac, uwierzyc w siebie... Nie bojmy sie korzystac z pomocy psychologow z powolania, ktorzy poswiecaja wiele uwagi pacjentowi, ktorzy potrafia sluchac i wskazywac rozwiazania... Lekarzy kompetentnych, o wielkiej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a za takiego lekarza Pania uwazam. Polecam Pania Ewe i bardzo dziekuje za pomoc.

Ewa

Bardzo dobry specjalista,pomogła mnie i mojemu dziecku.Przemiły,ciepły człowiek jako kobieta i psycholog .Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do problemu niema problemu bez wyjścia.Dziękuje Pani psycholog

Alter ego

Zawierzenie swoich problemów i szukanie pomocy u obcej osoby na podstawie przeczytanych opinii , jest bardzo trudną decyzją w doborze terapeuty u którego szukamy pomocy. W moim przypadku wszystkie wcześniejsze komentarze wyłącznie potwierdziły trafność wyboru. Pani Ewa okazała się znakomitym terapeutą i psychologiem który pomógł mi przejść przez jeden z najtrudniejszych okresów w moim życiu. Fachowa pomoc oraz możliwość wspólnej podróży przez meandry problemów i życiowych porażek pozwoliła mi w chwili tak wielkiej słabości zacząć ponownie marzyć o przyszłości.

Beata

Gorąco polecam! Pani Ewa jest ciepłą, miłą i bardzo sympatyczną osobą, wzbudza duże zaufanie. Ma wspaniały kontakt z dziećmi. Moja córka (5 lat) dotąd bardzo nieśmiała z chęcią współpracowała z Panią doktor a po wizycie stwierdziła, ze bardzo jej się podobało i chce tam jeszcze wrócić:) Polecam wszystkim rodzicom, którzy mają jakiekolwiek problemy ze swoimi dziećmi! B. M. i Z.

brygida

Pani Ewa to właściwy człowiek na właściwym miejscu! Kiedy po raz pierwszy przyszłam na wizytę do Pani Ewy byłam osobą totalnie zagubioną, nie widziałam pozytywnych aspektów swojego życia. Czułam, że życie ucieka mi przez palce. Strach przed podejmowaniem decyzji odnośnie tego „co dalej ?” był tak silny, że wolałam nic nie robić, niż źle decydować o swoim życiu. Dzięki wnikliwej analizie, odpowiedniemu podejściu do mojej osoby, zrozumieniu i wsparciu jakie otrzymuję od Pani Ewy w tym co robię bądź chcę zrobić, widzę efekty naszej współpracy. Zaczęłam wierzyć w siebie i uczyć się brać odpowiedzialność za swoje życie. Szczerze polecam osobom z podobnymi problemami.

AAA

Wspaniały człowiek i lekarz zarazem - jestem w trakcie terapi i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że działa! Jest niezwykle ciepłą osobą, dając tym poczucie bezpieczeństwa i zdobywając zaufanie pacjenta. Do Pani Ewy trafiłam z polecenia - sama również zdecydowanie polecam!

Marek I.

Pani Ewa bardzo nam pomogła w rozwiązywaniu problemów naszego syna, z którymi nie mogliśmy dać sobie rady pomimo wielu konsultacji u kolejnych specjalistów. Diagnoza okazała się trafna, a zalecenia, które realizowaliśmy pod okiem Pani Psycholog dały dobre rezultaty. Dziękujemy i szczerze polecamy .

Anna

Pani Ewa to psycholog z powołania,bardzo profesjonalny i oddany swoim pacjentom.Bardzo pomogła uporządkować w okresie dojrzewania emocje mojego syna i stawiać mu pierwsze kroki w dorosłość. Nauczyła go ,że na swoje problemy można spojrzeć inaczej i poukładać swoje emocje. W czasie trwania terapii syna również moje podejście do życia uległo zmianie. Polecam p.Ewę z całą odpowiedzialnością,jeśli ktoś potrzebuje pomocy to jest to odpowiednia osoba,która wskaże drogi do rozwiązania problemu. -Anna

DM

Gorąco polecam! Pani Ewa pomagała nam dwukrotnie w odstępie dwóch lat w problemach lękowych u córki, osiągając 100% skuteczność za każdym razem. Wystarczyły pojedyncze wizyty - nasze dziecko po prostu nabierało wiary, że jest w stanie zmierzyć się z problemem. I osiągalo sukces, co z kolei budowało jej pewność siebie i poczucie kontroli nad różnymi sytuacjami. Dodatkowo, pani Ewa szybko zdiagnozowala nasza rodzinę, pomagając nam uporać się z kilkoma sprawami partnerskimi. Znowu, skutecznie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dziękujemy :-)

Paweł

Korzystamy z pomocy Pani Ewy od kilku lat, syn chodził do szkoły gdzie spory temperament określany był, jako ADHD, a zwykłe zachowania jako skandaliczne. Konsultacje z Panią Ewą pomogły nam na zmianę spojrzenia na "wady" syna i ułatwiły decyzję o przeniesieniu do normalnej placówki oświatowej. W "pacjentach" czyta, jak w otwartej książce, jedynym minusem jest brak leżanek w gabinecie, a byłoby, jak w amerykańskich filmach :), kawa / herbata / sok (co kto woli), możliwość wygadania się, spojrzenie na drugą osobę i dążymy do happy end'u :).

I

Nie wiem jak w kilku słowach ocenić Panią Ewę bo zawdzięczam Jej bardzo dużo. Wybitny lekarz i specjalista o ogromnej wiedzy z którym przeszedłem wiele i uporałem się z wieloma rzeczami i sprawami. Pomogła mi wyjść z ciężkich chwil i spojrzeć na życie inaczej. Przede wszystkim wspaniały człowiek kochający swoją prace i to co robi! bardzo dobry to za mało!!! " Nadzwyczajny!"

E-M-S

Pani Ewa to wysokiej klasy Specjalista, emanuje ciepłem, opanowaniem, zyczliwością i zrozumieniem ,nie narzuca zdania, nie ocenia nie krykuje.Wzkazuje inne racjonalne wyjścia, uświadamia że nie ma sytuacji bez wyjścia. Jak większosc poprzedników również trafiłam z polecenia, nieufna początkowo , szybko przekonałam się do trafnego wyboru. Ma niesamowity kontakt z dziećmi.Pomagała i pomaga pokonać mojej rodzinie trudne chwile. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu- Potrafi perfekcyjnie,poukładać nawet ogromne zawirowania życiowe za co dziękujemy z całego serca- E-M-S

Natalia

Niewątpliwie Pani Ewa jest psychologiem z powołania. Wizyta przebiega w serdecznej atmosferze, bez spoglądania na zegarek i sztywnego trzymania się czasu. Pani Ewa pomogła mi poukładać swoje życie i choć wciąż chodzę na terapię, to jak przypomnę sobie jej początki, widzę ogromną poprawę. Dzięki terapii zyskałam więcej pewności siebie, podniosła się moja samoocena oraz zmieniło się moje postrzeganie otoczenia. Pani Ewa jest osobą konkretną i profesjonalną w działaniu. Polecam.

Dete

Czasem trudno podjac decyzje o wizycie u psychologa....czesto z roznych przyczyn odkladamy to na pozniej. Nie wiedzialam, jak to mozliwe by otworzyc sie przed zupelnie obca osoba. Nie sadzilam, ze w gabinecie mozna poczuc sie jak w domu najlepszego przyjaciela. Pani Ewa rozwiala wszystkie moje watpliwosci i obawy. Okazala sie niesamowicie cieplą, pelną spokoju i zyczliwosci osoba. Opowiadajac o swoim problemie czulam coraz wieksza ulge i z kazda minuta utwierdzalam sie w przekonaniu ze jestem w dobrych rekach i we wlasciwym miejscu. Pani Ewa bardzo mi pomogla, pokazujac swiatlo w tunelu i dajac mi wiare we wlasne mozliwosci a przede wszystkim wiare w sama siebie!!! Szczerze polecam!

Nea

Pani Ewa jest osobą pomocną i życzliwą. W sposób zrozumiały , spokojny i nienarzucający potrafi rozmawiać z pacjentem. Cechuje ją duży profesjonalizm ale i ciepły stosunek do pacjenta.

Maria

Pani Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Bardzo dobry specjalista i życzliwy człowiek. Dziękuję i polecam.

Marta W.

Do pani Ewy trafiłam z polecenia koleżanki rok temu. Bardzo pomogła mojej rodzinie w okresie "burzy". Bardzo dobry terapeuta i psycholog rodzinny, krok po kroku pomógł nam naprawić nasze relacje w rodzinie. Gorąco polecam i dziękuję.

Ewa Z.

korzystałam z pomocy pani Ewy przez kilka miesięcy. Dla mnie terapia w depresji i problemach interpersonalnych w pracy okazała się przysłowiowym "strzałem w 10". Przez tyle lat dorosłego zycia niepotrzebnie się męczyłam. Teraz łatwiej akceptuję siebie i innych, i najważniejsze - pomaga, nieuzależnia.

Anna W.

Znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Polecam!

Adam

Pani Ewa bardzo pomogła mojej rodzinie przejść przez trudny okres w naszym życiu. Jest osobą życzliwą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam.